Haberler

BAŞKAN SELÇUK'TAN ÇOCUKLARA KİTAP SÜRPRİZİ

20 Mayıs 2020 Çarşamba

Demirci ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında 2. kez sokağa çıkan 14 yaş altı çocuklara Başkan Selçuk ve eşi Güzide Selçuk kitap hediye ettiler.

20 Mayıs Çarşamba günü Demirci'de çocuklar saat 11:00'da parklara, yeşil alanlara akın ederken, kimi çocuklar bisiklete bindi, kimisi de top oynayarak eğlendi.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, eşi Güzide Selçuk ile birlikte 4 saat boyunca parklarda eğlenen çocukların yanlarına giderek yaş gruplarına göre boyama ve hikaye kitapları hediye etti.

Çocukların neşesine eşi ile birlikte eşlik eden Başkan Selçuk, çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Çocukların uzun bir aradan sonra sokağa çıktıklarını ifade eden Başkan Selami Selçuk, devletimiz yeni tip korona virüs salgınına karşı önlemlerini almaya devam ediyor. Bizlerde her alanda devletimizin aldığı önlemleri uygulamaya devam ediyoruz. Çocuklarımız bugün uzun bir aradan sonra 4 saat dışarıda eğlendiler. Bizlerde onların neşelerine neşe katmak için kitap hediye ettik" dedi.

1605

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ