Haberler

DEMİRCİ'DE BALKONDA SPOR ETKİNLİĞİ

18 Mayıs 2020 Pazartesi

Demirci'de sokağa çıkma kısıtlaması devam ederken, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü yetkilileri vatandaşları balkonlara davet ederek spor yaptırdı. 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığınca " Evde Kal Hareketsiz Kalma " spor etkinlikleri yapılıyor.

 Demirci'de de bu kapsamda Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce iftardan sonra belediye ses yayın aracı vatandaşları balkona spor yapmaya davet etti.

Araçlardan yapılan anonslarla balkonlarına çıkan Demircililer jimnastik antrenörü Hasan Demir ve Bilge Toprak tarafından spor egzersiz hareketleri yaptırıldı.

Akıncılar mahallesi TOKİ Konutlarında büyük ilginin gösterildiği etkinlikte  egzersiz hareketlerini gösteren antrenörlere, balkonlarından eşlik eden vatandaşların yaptığı spor etkinliği, renkli görüntülere sahne oldu.

Çocuklarda ses yayın aracından çalınan müziklere de ayyıldızlı bayraklarla eşlik ettiler.

Demirci Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bilal Yılmaz , "Evde Kal, Hareketsiz Kalma" sloganı ile fiziksel hareketliliğin kaybedilmemesini amaçladıklarını  söyleyerek, etkinliğe ilçemizde vatandaşlarımız oldukça güzel ilgi gösterdiler " dedi. 

1514

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ