Haberler

BAŞKAN SELÇUK, YAŞLILARI YALNIZ BIRAKMADI

17 Mayıs 2020 Pazar

Kovid-19 salgını tedbirleri çerçevesinde 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlar 2. kez yeniden dışarıya çıkarak güneşin ve temiz havanın tadını çıkardılar.

17 Mayıs Pazar günü  saat 12.00 itibariyle dışarıya çıkan yaşlılar ve kronik hastalar parklara, yeşil alanlara akın etti.

Sosyal mesafe ve maske takarak kurallara uygun dışarıya çıkan yaşlıları Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta ziyaret ederek, hijyen paketi hediye etti.

Başkan Selami Selçuk, Zabıta ekipleri ile birlikte ilçe merkezindeki parklarda gölgede temiz havanın tadını çıkaran yaşlılara ve kronik hastalara kolonya ve maskeden gibi çeşitli malzemelerden oluşan hijyen paketi vererek, taleplerini dinledi.

Başkan Selami Selçuk, yaşlılarla sohbet ederek, sosyal mesafe kurallarına uygun, maske takarak gençlere örnek oldukları içinde teşekkür etti.  

Kimi vatandaşlarda Demirci Kabristanlığına giderek bayram öncesi yakınlarının mezarları başında Kuran-ı Kerim okuyup dua ettiler.

65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlar saat 18:00'a kadar dışarıda gezebilecekler. 

1054

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ