Haberler

ONLİNE EĞİTİME KATILAMAYAN 2 KARDEŞE BİLGİSAYAR HEDİYE EDİLDİ.

14 Mayıs 2020 Perşembe

Demirci ilçesinde uzaktan online eğitime katılamayan 2 kardeşe Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından bilgisayar hediye edildi.

Demirci Hoşçalar mahallesinde ikamet eden Makine Kimya Hüseyin Çamtepe Ortaokulu öğrencisi Ramazan Demir'in ve kardeşinin bilgisayar üzerinden yapılan online eğitime bilgisayarı olmadığı için katılamadığını öğrendi.

8. sınıf öğrencisi Ramazan Demir'i makamında kabul eden Başkan Selami Selçuk, temin edilen bilgisayarı kendisine hediye etti.

Hediye edilen bilgisayar belediye bilgi işlem ekiplerince Ramazan Demir'in evine kurulumu da yapıldı.

BAŞARILI OLACAĞIM BU İYİLİĞİ UNUTMAYACAĞIM

Liselere Giriş Sınavı (LGS) hazırlandığını söyleyen 8. sınıf öğrencisi Ramazan Demir, online derslere katılamıyordum. Bu yıl benim için çok önemli. Başkanımız bilgisayarımın olmadığını öğrenmiş bana bilgisayar hediye etti. Bende ona LGS'de başarı sözü verdim. Hedefim Fen Lisesi'ni kazanarak öğretmen olmak. Bu hediyeyi ve bu iyiliği ömrüm boyunca unutmayacak, kardeşim Elif ile birlikte derslerimize çalışacağız" dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Ramazan kardeşimizin uzaktan eğitime katılamadığını öğrendim. Bu yıl LGS sınavına gireceğini onun için önemli olduğu için online eğitimlere katılması için kendisine bilgisayar hediye ettik. Ondan tek beklentimiz sınavlarda başarılı olması ve vatana millete hayırlı görevlerde bulunmasıdır " dedi.

1877

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ