Haberler

MUHTARLAR, MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA DESTEK VERDİ

20 Nisan 2020 Pazartesi

Demirci Muhtarlar Derneği organizesinde mahalle muhtarları " Biz Bize Yeteriz Türkiyem " kampanyasına destek verdiler. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma kampanyası olan " Biz Bize Yeteriz Türkiyem " kampanyasına tüm Türkiye'den destekler sürüyor. 

Demirci Muhtarlar Derneği'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek için ilçe merkezi ve kırsal mahalle muhtarları kendi aralarında topladıkları 4 Bin Lira ile kampanyaya destek verdiler. 

Demirci Muhtarlar Derneği Başkanı Nurullah Emekli'de, kampanyaya destek için toplanan 4 Bin Lira'yi Ziraat Bankasına giderek " Biz Bize Yeteriz Türkiyem " kampanyası hesap numaralarına yatırdılar. 

ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN

Muhtarlar Dernek Başkanı Nurullah Emekli yaptığı açıklamada " Cumhurbaşkanlığımızın başlatmış olduğu " Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına Demirci Muhtarlar Derneği olarak Muhtarlarımızın katkısını sunduk. Allah Devletimize Zeval Vermesin "dedi. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Demirci Muhtarlar Derneğine ve Muhtarlara " Biz Bize Yeteriz Türkiyem " kampanyasına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

1819

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ