Haberler

DEMİRCİ, DEZENFEKTE EDİLDİ

12 Nisan 2020 Pazar

İçişleri Bakanlığı korona virüs salgınının yayılımının önlenmesi amacıyla 2 gün sokağa çıkma yasağı ilan etmişti.

Demirci'de Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri'de sokakların ve caddelerin sakinleşmesinden dolayı ilçe merkezi cadde ve sokaklarında dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, Üniversite Caddesi, Şehit Astsubay Uğur Palanci Caddesi, Çereşe meydanı, Atıf Akın Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Kaymakam İbrahim Ethem Akıncı caddesi ve Menderes bulvarında itfaiye aracı ile caddelere dezenfenktan sıktı.

Demirci Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri'de ilçe genelinde yapılan dezenfektan çalışmalarına destek vererek, İtfaiye ekiplerinin çalışmalarına refakat etti. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Dezenfektan çalışması yapan ve çalışmalara destek veren Büyükşehir Belediyesi ve Zabıta ekiplerimize teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın Sağlık Bakanlığımızın kurallarına riayet etmeleri önemli. Bu süreci halkımızın desteği ile atlatacağız. Sağlık Ekiplerimiz, Büyükşehir ekiplerimiz, Güvenlik Güçlerimiz ve Demirci Belediyesi ekiplerimiz ilçenin her noktasında gerekli olan tüm tedbirleri alıyorlar ve almayada devam edecekler " dedi. 

1720

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ