Haberler

DEMİRCİ'DE POLİS VE JANDARMA İL SINIRINDA

4 Nisan 2020 Cumartesi

Korona virüs (KOVİD-19) önlemleri kapsamında polis ve jandarma ekipleri Kütahya il sınırında giriş ve çıkışlara kapattı. 

İçişleri Bakanlığının genelgesine göre, 30 büyükşehir ile Zonguldak'a giriş ve çıkışlar 15 gün süreyle durduruldu. 

Demirci - Simav karayolu Kütahya il sınırı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince giriş ve çıkışlara kapatıldı. 

Demirci'den Kütahya il sınırına geçmek isteyenler emniyet ve jandarma ekiplerince ateşleri ölçülerek, yeniden ilçeye gönderildi. 

Kontrollerin il sınırlarında 7/24 sürdürüleceğini ifade eden yetkililer, İçişleri Bakanlığı Genelgesinde belirtilen husuların dışında geçişlere izin verilmediğini aktardı. 

Diğer yandan 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma yasağının yanı sıra 20 yaş altı çocuklarında sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından kontroller ve tedbirler ilçe genelinde arttırıldı. 

Manisa il genelinde 18 Saat 521 aracın geçişine izin verilmediği öğrenilirken, uygulamanın arttırılarak süreceği kaydedildi. 

3683

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ