Haberler

EKİPLER SİZİN İÇİN GÖREVDE, SİZDE EVDE KALIN

31 Mart 2020 Salı

Korona Virüs (Kovid-19) salgınına karşı tüm Türkiye'de önlemler titizlikle alınmaya devam edilirken, Demirci'de de tedbirler ve önlemler üst seviyeye çıkarılarak sürdürülüyor.

Demirci Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezi ve kırsal mahallelerinde vatandaşları bilgilendirme, dezenfeksiyon, vefa sosyal çalışmaları hızla sürdürülüyor.

Simav - Demirci karayolu girişinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri şehre giriş kontrolleri 7/24 esasına göre yapılıyor.

Güvenlik ekiplerince durdurulan araçlardaki sürücü ve yolcuların ateşlerini kontrol eden sağlık ekipleri daha sonra uyarılarda bulunarak gerekli temizlik kurallarına riayet edilmesi noktasında bilgilendirme yapılıyor.

Diğer yandan Demirci Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de ilçe merkezi cadde ve sokaklarında vatandaşların dışarı çıkmamaları için " Evde Kal " çağrıları yapmaya devam ediliyor.

Ayrıca Demirci Belediyesince ilçe Hıfzıssıhha kurallarının uygulanması için sahada çalışmalarını yürütüyor.

Manisa Büyükşehir Sağlık İşleri ekipleri de İlçe merkezinden kırsal mahallelere kadar vatandaşların sağlığı için dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

2036

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ