Haberler

VATANDAŞLARIN DİKKATİNE, 30 MART'TA BAŞLIYOR

29 Mart 2020 Pazar

Korona Virüs salgını nedeniyle tüm ülkede tedbirler hızla alınmaya devam edilirken, devlet hastanesinden önemli bir açıklama geldi. 

29 Mart Pazar günü sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre, 30 Mart Pazartesi gününden itibaren polikliniklerde randevu sistemi ile hasta tedavisine geçiliyor. 

Demirci Devlet Hastanesi resmi sosyal hesabından şu açıklamaya yer veridi.

Sağlık Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda 30 Mart 2020 Pazartesi gününden itibaren yaşadığımız Corona virus salgın süreci nedeniyle hastanemiz polikliniklerinde RANDEVULU olmayan hasta kabulu yapılmayacaktır.
İkinci bir talimata kadar tüm vatandaşlarımızın, acil vakalar dışında mağduriyet yaşamaması için MHRS randevusu alarak hastaneye başvurması gerekmektedir.

Tüm halkımızca konunun dikkate alınmasını saygıdeğer vatandaşlarımızdan önemle rica ederiz" denildi. 

Bu kapsamda vatandaşlarımızın hastaneye gitmek istediği günden 1 gün önce Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne (MHRS) internet üzerinden girerek Demirci Devlet Hastanesindeki istedikleri poliklinikten sıra alabilirler. 

Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne (MHRS)'ye girmek için linke tıklayınız ; https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/

Ayrıca 182 nolu telefondan da randevuda alabilirler

2885

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ