Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİNDEN ÖNEMLİ KARAR

19 Mart 2020 Perşembe

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkarak tüm Dünya'yı tehdit eden Corona Virüs tedbirleri Türkiye'de alınmaya devam ediliyor.

Demirci'de önlem ve tedbirler kapsamında İlçede faaliyet gösteren ve servis hizmeti veren manavların isimleri ve telefon numaraları ilçe halkı ile paylaşıldı.

Demirci Belediyesi Halk Sağlığı açısında önemli bir karar daha alarak, uygulamaya koydu.

Bu kapsamda Demirci Cumartesi pazarında " Halk Sağlığı açısından açıkta ÇEREZ, PEYNİR, ZEYTİN, YUMURTA, BALIK, TAVUK ve TAVUK ürünlerinin satışını yapan dükkanı olan esnaflar dükkan içinde, pazaryeri alanındaki pazarcı esnaflarıda kapalı pazaryeri içinde ürün satışı yapacaklar. Ürünlerde esnafın ve vatandaşın el teması olmadan kapalı kap içerisinde satış yapmaları için " karar alındı.

Diğer yandan kırsal mahallelerden pazaryerine yukarıda belirtilen ürünlerin satışına gelen üreticilerimiz Ticaret ve Kültür Merkezi alt katına alınacak. 

Bu kapsamda halk sağlığı açısından alınan bu karar Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından ilgili esnaf ve pazarcılara da imzalı olarak tebliği yapıldı.

2496

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ