Haberler

DEMİRCİLİ VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

19 Mart 2020 Perşembe

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkarak tüm Dünya'yı tehdit eden Corona Virüs tedbirleri Türkiye'de alınmaya devam ediliyor.

Demirci'de önlemler kapsamında tüm toplu kullanım alanları Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığının destekleri dezenfekte işlemlerine devam ediliyor.

Korona Virüs, 60 yaş üstü ve Kronik hastaları da tehdit ederken, Demirci Belediyesi'de yaklaşan Cumartesi pazarı içinde önlemlerini ve tedbirlerini aldı.

Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İlçemizde faaliyet gösteren, ayrıca evlere sebze ve meyve servisi yapacak manavların isimleri ve telefon numaraları hazırlandı.

60 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlarımız evlerinden çıkmadan listede bulunan manavlardan dilediklerini arayarak sebze ve meyve siparişlerini verebilirler.

Ayrıca telefonla ürün siparişlerinde sorun yaşayan vatandaşlarımız Belediyemiz 0 236 462 13 22 - 153 Zabıta Müdürlüğüne ulaşarak sorunlarını bildirebilirler.

SERVİS HİZMETİ VEREN MANAVLAR ve TELEFON NUMARALARI

5001

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ