Haberler

PAZARYERİ ALANI DEZENFEKTE EDİLDİ

12 Mart 2020 Perşembe

Türkiye'de Korona Virüse karşı Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere tüm birimler tedbirlerini alırken, Demirci Belediyesi'de virüse karşı tedbirlerini ve çalışmalarını artırdı. 

Milli Eğitim Bakanlığınca Türkiye genelindeki tüm okulların yapacağı ortak etkinliklerin hepsi corona virüs tehlikesi ile nedeniyle iptal edildi. 

Demirci'de de, Ticaret ve Kültür Merkezi 11 Mart Salı günü akşam saatlerinde dezenfekte edildi. 

Diğer yandan Cuma ve Cumartesi günleri pazaryerinde yoğunluk olması, Cumartesi pazarında vatandaşların sağlıklı bir şekilde alışverişlerini yapmaları amacıyla Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin koordinesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Demirci Ekiplerince, pazaryeri alanı, kapalı pazaryesi alanı ve üretici pazarı alanlarında corona virüse karşı dezenfaktan çalışmaları yapıldı. 

Milli Eğitim Müdürlüğünce de İlçe genelindeki okullarda temizlik çalışmaları üst seviyeye çıkarıldı. 

HİJYEN KURALLARINA DİKKAT

Sağlık Bakanlığı, tüm vatandaşların toplu ve kalabalık alanlardan uzak durmalarını, bakanlık tarafından yayınlanan hijyen kurallarına riayet etmelerini istedi. 

1937

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ