Haberler

MUTLULUKLARI PAYLAŞTI, HASTALARA MORAL VERDİ

11 Şubat 2020 Salı

Demirci Belediyesi sosyal belediyecilikte fark yaratmaya ve gönül belediyeciliği ile  de halkın yanında olmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, ilçe merkezi ve mahallelerde dünyaya gelen bebeklere yeni doğan bebek seti armağan ederek, ailelerin de mutluluğun ortak oluyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un eşi, Güzide Selçuk'ta, ziyaretleri çerçevesinde dünyaya gözlerini açan bebeklerin ailelerini ve hastanede tedavi gören hastaları ziyaret ederken, dertlerini ve sorunlarını da yerinde dinliyor.

Başkan Selami Selçuk tarafından başlatılan " Hoşgeldin Bebek " kampanyası ile İlçe merkezinde ve mahallelerinde dünyaya gelen tüm bebeklere içerisinde Bebek kundağı, Bebek taşıma çantası, Bebek Şampuanı, Islak Mendil, Bebek Bezi gibi malzemelerin yer aldığı yeni doğan bebek seti hediye ediliyor.

Güzide Selçuk ziyaretleri Beyazıt Mahallesinde bebek sevinci yaşayan, Zeki ve Aysun Aktaş, Akıncılar Mahallesinde Ferhat ve Emine Baş, Himmet ve Zeynep Çınar ve Beyazıt mahallesinde Mustafa ve Sıdıka Akgün'ü evlerinde ziyaret etti.

Evlat sevinci yaşayan aileleri tek tek tebrik eden Güzide Selçuk " Belediyemiz sosyal belediyecilik anlayışı ile Başkanımız Selami Selçuk'un hediyesini ailelerimize ulaştırıyoruz. Onları hem evlerinde ziyaret ediyor, hem de yeni doğan bebek setlerini veriyoruz. Rabbim dünyaya gözlerini açan her evladımıza uzun ömür ve bahtını açık eylesin. Ziyaretlerimizde hastalarımızı da unutmuyoruz. Ziyaret ederek, dertlerini ve sorunlarını dinliyor moral veriyoruz " dedi.

Güzide Selçuk'un ziyaretlerine, Münevver Danışan ve Belediye Personeli Azize Güler'de eşlik etti.

Demirci Belediyesi, 5 yılda bebek sevinci yaşayan yaklaşık BİN 675 aileye yeni doğan bebek seti hediye etti.

1784

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ