Haberler

JANDARMA SUÇLUNUN ENSESİNE 2 SAATE ÇÖKTÜ

8 Şubat 2020 Cumartesi

Demirci'de yaşanan hırsızlık olayının faili İlçe Jandarma ekiplerinin müthiş operasyonu ile çözüldü.

7 Şubat 2020 Cuma akşam saatlerinde Necati Çomak (80), İmrenler mahallesinde bulunan tarlasındaki “10 cc’lik” Federal Power marka jeneratörünün çalındığını beyan etmesi, üzerine harekete geçti. 

Bölgede geniş çaplı arama ve saha çalışması sürdüren Demirci İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, istihabarat çalışmaları neticesinde çalınan jeneratörün S.Y. (39) isimli bir şahıs tarafından satıldığını tespit etti.

İlçe merkezinde bir adreste S.Y. isimli şahsı yakaladı. Jeneratörü 600 lira karşılığında Y.K. isimli şahısa sattığı belirlenen şahıs S.Y. İlçe Jandarma Komutanlığınca gözaltına alındı. 

Yaklaşık 3 Bin Lira piyasa değeri olan Jeneratör, sahibi Necati Çomak'a Jandarma tarafından teslim edildi.

Jeneratörünün bulunduğuna çok sevinen Necati Çomak,Demirci Jandarma Komutanlığı ekiplerinin duyarlı ve fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

Jeneratörü çalan şahıs S.Y.'nin Demirci İlçe Jandarma Komutanlığında ifade ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edileceği öğrenildi. 

4064

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ