Haberler

DUALARLA UĞURLANDILAR

7 Şubat 2020 Cuma

Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen 29  günlük Umre ziyaretine gidecek vatandaşlar için uğurlama programı düzenlendi.

7 Ocak 2020 Cuma günü Demirci Ticaret ve Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen programa Belediye Başkanı Selami Selçuk,Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü İlçe Müftüsü Mustafa Kocagöz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda Alaca Cami Müezzini Hasip Çelik tarafından ilahiler okunurken, Beyazıt Camii İmam Hatibi tarafından da Kuran-ı Kerim okundu.

Programda konuşan Belediye Başkanı Selami Selçuk ise ; Mübarek topraklara gidecek olan her bir vatandaşımıza hayırlı yolculuklar diliyor, yapacakları ibadetlerin Cenab-ı Allah tarafından kabul görmesini niyaz ederim " dedi.

İlçe Müftüsü Mustafa Kocagöz'de, Umre ziyareti yapacak olan vatandaşların hangi ibadetleri yapacakları noktasında bilgilendirme yaptı.

Demirci İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince, umre ziyaretine gidecek vatandaşlara coronavirüs ile ilgili bilgilendirme yapıldı

Konuşmaların ve okunan duanın ardından mübarek topraklara gidecek olan 41 vatandaş aileleri ve programa katılan vatandaşlarla helalleştiler.

8 Şubat Cumartesi sabah saatlerinden İlçeden hareket edecek olan umreciler, Mekke ve Medine’de bir ay süren ziyaret ve ibadetlerinin ardından 08 Mart 2020 Pazar gecesi yurda dönüş yapacaklar.

3130

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ