Haberler

YILLARIN İHTİYACINA NEŞTER VURULDU, HİZMETE SUNULUYOR

7 Şubat 2020 Cuma

İlçesinden merkezine, her noktaya yatırımlarını ulaştıran Demirci Belediyesi, Gümele mahallesinde yapımına başladığı çok amaçlı salonun yapımı tamamladı.

10 Eylül'de 2019'da temel betonu atılarak yapımına başlanan Gümele Mahallesi Çok Amaçlı Salon inşaatı, 5 gibi bir sürede tamamlanarak, vatandaşların hizmet alabileceği hale getirildi.

440 metrekare büyüklüğünde olan Gümele Çok Amaçlı Salon, üst katında muhtar odası, gelin odası, geniş açık bir meydanlığı, alt katında yemekhane, yemek salonu ve bay - bayan lavaboları ile tam donanımlı olarak inşa edildi.

Yapılan Çok Amaçlı salon, mahalledeki düğün, sünnet, mevlit ve cemiyet organizasyonlarında vatandaşlara hizmet verecek.

BAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Mahalle Muhtarı Yunus Yılmaz, Mahallemizin büyük bir ihtiyacıydı. Belediye Başkanımız Sayın Selami Selçuk'a çok amaçlı salon yapılması talebinde bulundu. Kendiside sağolsun hemen çalışmalara başlandı. 5 ay gibi bir sürede inşaat tamamlanarak, kullanılacak hale geldi. Her daim halkının yanında

YATIRIM BELEDİYECİLİĞİ YOLA DEVAM

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " İlçe merkezinden, kırsal mahallelerimize her alanda vatandaşımıza hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar 11 mahallemizde çok amaçlı salonlar yaptık. 12’inci salon yatırımımızı da Gümele mahallemizde tamamladık. Kırsal mahallelerde yeni çok amaçlı yatırımlarımızı sürdüreceğiz.  Demirci merkez ve ilçemize bağlı kırsal mahallelerimizde ne söz verdiysek sözlerimizin takipçisi olduk, yapılması için de çalışıyoruz. Gümele mahallemize hayırlı olsun, güle güle kullansınlar "dedi.

1193

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ