Haberler

DEMİRCİ, YİNE ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI

1 Şubat 2020 Cumartesi

Elazığ ve Malatya'da meydana gelen deprem için başlatılan yardım kampanyasında toplanan 1 kamyon yardım malzemesi bölgeye gönderildi. 

24 Ocak Cuma günü 20:55'de Elazığ'da meydana gelen 6.8 şiddetinde depremin ardından tüm Türkiye kenetlenerek depremin hissedildiği yerlere destek için ayağa kalktı.

Demirci'de de Türk Kızılayı, Demirci Belediyesi ve AK Parti Gençlik Kolları tarafından yardım kampanyası organize edildi. 

" Haydi Demirci, Elazığ ve Malatya'ya Destek Zamanı " olarak başlatılan kampanyada 3 gün içinde 1 kamyon insani yardım malzemesi toplandı. 

AK Parti Gençlik Kolları üyelerince Ticaret ve Kültür Merkezinde toplanan yardımlar, Kızılay'dan alınan ihtiyaç talepleri doğrultusunda tedarik edildi. 

Battaniye, ısıtıcı, bebek maması, bebek bezi, kıyafet, gıda ve hijyen malzemelerinden oluşan bir kamyon dolusu yardım malzemesi özenle kutulara yerleştirilerek hazırlandı.

Ticaret ve Kültür Merkezi önünde toplanan eşyalar Belediye Başkanı Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, AK Parti ve MHP Belediye Meclis üyeleri, Kızılay Demirci Yetkilisi Ali Özkahraman ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yavuzel'in katılımı ile Elazığ ve Malatya'ya ulaştırılmak üzere kamyona yüklenerek Kızılay yardım bağış merkezine ulaştırıldı. 

AK Parti Demirci Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yavuzel, Yaşanan deprem bizleri çok üzdü. Orada bulunan büyüklerimizin ve kardeşlerimizin yanında olmak, onlara destek sunmak için böyle bir kampanya organize ettik.Kampanyaya detsek veren herkese teşekkür ediyoruz " dedi. 

ALLAH ÜLKEMİZİ AFETLERDEN KORUSUN

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Elazığ ve Malatya'da yaşanan depremin ardından ilçemizde yardım kampanyası başlattık. Kızılay ile görüşerek bölgede ihtiyaç olan malzemelerin tedarik edilmesini sağladık. İlçemiz halkı yine yardımseverliğini gösterdi. Önemli olan böyle günlerde hem devletimizin hemde olayı yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, onların yarasına merhem birlik ve beraberlik için yaralarımızı sarmaktır. Battaniye, elektrikli ısıtıcı, erzak, bebek maması, bebek bezi, kıyafet ve hijyen malzemelerinden oluşan 1 kamyon malzemeyi Kızılay Yardım toplama merkezine ulaştırılmak üzere gönderdik. Rabbim ülkemizi afetlerden korusun "dedi. 

2941

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ