Haberler

HEM ÖĞREN, HEM KAZAN. BAŞVURULAR BAŞLADI

23 Ocak 2020 Perşembe

Demirci'de yapılan proje ile açılacak ev tekstili ürünleri kursuna katılanlara ücret verilirken, kursu tamamlayanlara da sertifika verilecek.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce hazırlanan proje çerçevesinde Altınyer Tekstil ile İŞ-KUR arasında yapılan yüzde 50 istihdam garantili protokol ile " Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama Kursu " açılacak.

Açılacak olan kursa katılmak isteyenler internet üzerinden İŞ-KUR modülüne girerek 881044 numaralı kursa 27 Ocak 2020 Pazartesi gününe kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvurularını yapanlar, 28 Ocak 2020 Salı günü saat 10.00'da Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda mülakatları yapılacaktır.

Kursa katılmaya hak kazananlar günlük 60 Lira yevmiye ile sigortalı olarak çalışırlarken, kurs sonunda kendi işletmelerini de kurabilmeleri amacıyla sertifika verilecek.

İş-Kur üzerinden Ev Tekstili Ürünleri kursuna başvuru yapmak için bağlantı adresine tıklayınız ; https://esube.iskur.gov.tr/

2654

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ