Haberler

HELİME ABLANIN TALEBİNE, BAŞKAN'DAN ANINDA CEVAP

15 Ocak 2020 Çarşamba

Demirci Secaattin Mahallesinde yaşayan Helime Yılmaz'a, Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından tekerlekli sandalye hediye edildi. 

Secattin Mahallesinde ikamet eden ve yaklaşık 5 yıldır yaşadığı rahatsızlıktan dolayı yürüyemeyen  Helime Yılmaz, tekerlekli sandalye isteğinde bulundu. 

Başkan Selami Selçuk'ta, temin edilen engelli sandalyesini Helime Yılmaz'ın evine giderek teslim etti. 

Helime Yılmaz, Başkan Selçuk'un ziyaretine ve hediyesine çok sevindi. 

Helime Yılmaz'ın eşi Mehmet Yılmaz" Eşim yaşadığı rahatsızlık sebebiyle 5 yıldır yürüyemiyordu. Son zamanlarda artık bizim yardımımız ve değnekler sayesinde yürüyebiliyor. Dışarı çıkabilmesi için eşimin tekerlekli sandalye ihtiyacı vardı. Sağolsun Başkanım bu talebe kayıtsız kalmadı. Engelli sandalyesi getirerek önce eşimi sonra beni mutlu etti " dedi. 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE HALKIMIZIN YANINDAYIZ 

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise, Her daim halkımız ile iç içeyiz.  Halkımızın talep ve istekleri doğrultusunda hareket ediyor, sorunlarını çözüm için çalışıyoruz. Secaattin mahallesinde yaşayan Helime Yılmaz kardeşimizin engelli sandalye ihtyacı olduğunu öğrendik. Hemen bir engelli sandalyesi temin ederek kendisine teslim ettik. Amacımız her daim engelleri ortadan kaldırmak. Unutmayalım her sağlıklı birey birgün engelli olabilir. Onun için belediyemiz olarak engelli kardeşlerimizin bir nefes gibi yanında olmaya devam edeceğiz "dedi.

2706

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ