Haberler

MASKİ GENEL MÜDÜRÜ BAŞARAN'DAN, BAŞKAN SELÇUK'A ZİYARET

10 Ocak 2020 Cuma

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret etti.

10 Ocak 2019 Cuma günü Demirci'de bir dizi ziyaret ve çalışmalarda bulunmak üzere gelen Maski Genel Müdürü Şehnaz Başaran, ilk olarak Demirci Belediyesine geçerek, Başkan Selami Selçuk ile makamında bir araya geldi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, ziyaretleri için teşekkür ederek, “İlçemizde devam eden ve tamamlanmış birçok proje var. Büyükşehir’in ve MASKİ’nin yapmış olduğu yatırımlar bizler için önemli. İlçe merkezimize yapılacak altyapı yatırımı ile atıksu arıtma tesisi de bunlardan biri. İlçemize geçmiş dönemde yapılan, yapımı devam eden ve yapılacak olan yatırımlardan ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran da, Başkan Selçuk’a misafirperverliği için teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda uzak yakın demeksizin her ilçenin ihtiyacını bilerek yatırım programlarımızı hazırlıyoruz. Demirci ilçemizde de birçok projeye hayat verdik. Altyapıdan üstyapıya, içme suyundan sondaja, dere temizliğinden ıslaha kadar her alanda çalışma yürüttük. Şimdi ise ihale öncesi yer tespitleri yapılan atıksu arıtma tesisi ve 80 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışması için gün sayıyoruz. Demirci ilçemizde de evsel nitelikli atıksu kirliliği tarih olacak. Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ile bu projemiz hakkında istişarelerde bulunduk ” dedi.

Ziyarette MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Fevzi Demir, Büyükşehir Belediyesi Demirci Muhtarlık Hizmetleri Sorumlusu Gökhan Aslan ve MASKİ İlçe Şefi Gökhan Demir eşlik etti.  Ziyarette ayrıca, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nurullah Ertaş ile eski Meclis Üyesi Mustafa Akın da yer aldı.

1164

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ