Haberler

DEMİRCİ'DE E-TİCARET VE MARKALAŞMA EĞİTİMİ

10 Ocak 2020 Cuma

Demirci'de düzenlenen e-ticaret ve markalaşma eğitimine katılarak başarı ile tamamlayan 50 kişiye sertifikaları verildi.

Demirci Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından hazırlanan " E-Ticaret ve Markalaşma " projesi kapsamında eğitim verildi. 

3 gün süren eğitimde kursiyerlere internet üzerinden e-ticaret'in nasıl yapıldığı ve hangi noktalara dikkat edilmesi noktasında bilgiler anlatıldı.

Demirci Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kelem, Odamız olarak Kaymakamlık tarafından kurulan proje ofisinde hazırladığımız " E-Ticaret ve Markalaşma " projemiz Zafer Kalkınma Ajansı tarafından kabul gördü.  Yaklaşık 20 Bin Lira değerinde olan bu projemiz ile odamızda ilçemizdeki sanayici, esnaf ve genç girişimcilere yönelik 3 gün süren e-ticaret ve markalaşma eğitimi verildi. Amacımız günümüzde artık internet alışverişinin yoğun olmasından dolayı esnaf ve sanayicimizin bu noktada donanımlı olması için bu eğitimleri gerçekleştiriyoruz" dedi.

E-Ticaret ve Markalaşma eğitimini başarı ile tamamlayan 50 kursiyerin belgeleri Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Ticaret, Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kelem ve Oda üyeleri tarafından verildi.

1823

Yorumlar


Tebrikler

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ