Haberler

HAYIRSEVER ÇAMLI’NIN BAĞIŞLARI MEDYANIN GÜNDEMİNDE

8 Aralık 2019 Pazar

Demirci Devlet Hastanesine 3 yılda 10 tıbbi cihaz bağışı yapan, Demircili Hayırsever Mustafa Çamlı’nın bağışları Türkiye’de ulusal gazetelerin gündemi oldu.

Eşini 5 yıl önce kaybeden 77 yaşındaki hayırsever Mustafa Çamlı,  son 3 yıldır kendini bağışlara adadı.

Hayırsever Çamlı son olarak 5 Aralık Perşembe günü Demirci Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz polikliniğine boğaz ve gırtlakta olası kötü hastalıkların ön teşhisinde kullanılan Rhino - Laryngo - Fiberscope cihazı bağışladı.

Mustafa Çamlı’nın hastaneye yaptığı cihaz bağışları Türkiye’de yayın yapan Ulusal Gazete ve web sitelerinde gündeminde yer aldı.

Hürriyet Ege gazetesinin 7 Aralık Cumartesi sayısında günün haberi olarak “ HASTANEYİ DONATTI “ başlığı ile manşetten yer verildi.

Hayırsever Çamlı’nın yaptığı bağış Türkiye’de yayın yapan HABERTÜRK internet sayfasından Sağlık bölümünde yayınlanırken, Avrupa Haber sitesinde de yer aldı.

BAŞKAN SELÇUK’TAN, DEVLET – VATANDAŞ İŞBİRLİĞİ VURGUSU

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Hayırseverimiz Mustafa Çamlı'nın yaptığı bu örnek davranışlar devlet vatandaş işbirliğinin de en güzel göstergesidir. Memleketini unutmayıp hastanemize 10 tıbbi cihaz bağışında bulunan hayırseverimize ilçem adına teşekkür ediyorum "dedi.

Demircili Hayırsever Mustafa Çamlı'nın HABERTÜRK'te çıkan cihaz bağış haberini okumak için tıklayınız ; https://www.haberturk.com/tibbi-cihaz-bagislariyla-hastaneyi-donatti-2547044

Demircili Hayırsever Çamlı'nın AVRUPA GAZETE'de çıkan cihaz bağış haberini okumak için tıklayınız ; https://www.avrupagazete.co.uk/saglik/tibbi-cihaz-bagislariyla-hastaneyi-donatti-h333236.html

1822

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ