Haberler

EVLAT SEVİNCİ YAŞAYAN AİLELERE, İLK HEDİYE BAŞKAN'DAN

28 Kasım 2019 Perşembe

Demirci Belediyesi sosyal belediyecilikte fark yaratmaya ve gönül belediyeciliği ile de halkın yanında olmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, ilçe merkezi ve mahallelerde dünyaya gelen bebeklere yeni doğan bebek seti armağan ederek, ailelerin de mutluluğun ortak oluyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un eşi, Güzide Selçuk'ta, dünyaya gözlerini açan bebeklerin ailelerini ziyaret ediyor, yeni doğan bebek seti armağan ederken, dertlerini ve sorunlarını da yerinde dinliyor.

Başkan Selami Selçuk tarafından başlatılan " Hoşgeldin Bebek " kampanyası ile İlçe merkezinde ve mahallelerinde dünyaya gelen tüm bebeklere içerisinde Bebek kundağı, Bebek taşıma çantası, Bebek Şampuanı, Islak Mendil, Bebek Bezi gibi malzemelerin yer aldığı yeni doğan bebek seti hediye ediliyor.

Güzide Selçuk ziyaretleri kapsamında bu hafta Beyazıt mahallesinde Zahide Göl, Hacı Hamza Mahallesinde Hilal Korkmaz, Sevinçler Mahallesinde Muradiye Karagöz ve Esenyurt mahallesinde Naliye Şalak'ı evlerinde ziyaret etti.

Evlat sevinci yaşayan aileleri tek tek tebrik eden Güzide Selçuk " Belediyemiz sosyal belediyecilik anlayışı ile Başkanımız Selami Selçuk'un hediyesini ailelerimize ulaştırıyoruz. Onları hem evlerinde ziyaret ediyor, hem de yeni doğan bebek setlerini veriyoruz. Rabbim dünyaya gözlerini açan her evladımıza uzun ömür ve bahtını açık eylesin" dedi.

Güzide Selçuk'un bebek evi ziyaretlerine, Belediye Personelleri Mehtap Şenyurt ve Sinem Çiftçi'de eşlik etti.

Demirci Belediyesi, 5 yılda bebek sevinci yaşayan yaklaşık BİN 400 aileye yeni doğan bebek seti hediye etti.

1567

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ