Haberler

1. KAT TAMAMLANDI, İNŞAAT HIZLA SÜRÜYOR

6 Kasım 2019 Çarşamba

Yatırım ve hizmet belediyeciliği ile Demirci'nin her alanında çalışmalarını sürdüren Demirci Belediyesi, Gümele mahallesinde yapımına başladığı çok amaçlı salon inşaatının 1'inci katını tamamladı.

Gümele Mahallesinin uzun yıllardır ihtiyacı olan, 440 metrekare büyüklüğünde 2 katlı alt katı yemekhane, üst katı düğün salonu için kullanılacak olan Çok Amaçlı Salonun, 10 Eylül 2019 temel betonu atılarak, çalışmalara başlanmıştı.

Ekipleri yaklaşık 2 ay gibi bir süre içerisinde binanın 1. kat yapımını tamamlayarak, 2'inci katın yapımına başladı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, son 5 yılda Bardakçı, Çanakçı, İcikler, Ahmetler, Rahmanlar, Kışlak, Yeşiloba, Küpeler, Güveli, Yeğenler ve Çardaklı mahallelerine çok amaçlı salonları yaparak vatandaşların hizmetine sundu.

12 KIRSAL MAHALLEYE ÇOK AMAÇLI SALON

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Bugüne kadar 11 mahallemizde çok amaçlı salonlar yaptık. 12’inci salon yatırımımızı da Gümele mahallesinde sürdürüyoruz. Kırsal mahallelerde yeni çok amaçlı yatırımlarımızı sürdüreceğiz.  Demirci merkez ve ilçemize bağlı kırsal mahallelerimizde ne söz verdiysek sözlerimizin takipçisi olduk, yapılması için de çalışmalarımızı yürütüyoruz "dedi.

1292

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ