Haberler

EĞİTİM FAKÜLTESİ 1. SINIF ÖĞRENCİLERİNE HOŞ GELDİN HEDİYESİ

5 Kasım 2019 Salı

Demirci Eğitim Fakültesinde bu yıl öğrenime başlayan 1. sınıf öğrencilerine kitap ve çeşitli hediyeler verildi. 

Demirci Belediyesi'nin kültürel yayın ve eğitim desteği kapsamında, Eğitim Fakültesi ve Demirci Belediyesi Kent Konseyi işbirliği ile Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesinde bu yıl yeni öğrenime başlayan 350 öğrenciye çeşitli hediyeler verilirken, Başkan Selami Selçuk ve Dekan Prof. Dr. Ahmet Çetin ile birlikte sınıfları ziyaret ederek öğrencilerin taleplerini de yerinde dinlediler. 

05 Kasım 2019 Salı günü Belediye Başkanı Selami Selçuk, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çetin, Kent Konseyi Başkanı Kenan Karaman ve Konsey üyeleri Eğitim Fakültesinde yeni öğrenime başlayan 1. sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret ettiler. 

Ziyaretlerde Başkan Selami Selçuk, Dekan Prof. Ahmet Çetin, Kent Konseyi Başkanı Kenan Karaman ve Konsey üyeleri öğrencilere Yazar Nurettin Topçu'nun kaleme aldığı " Türkiye'nin Maarif  Davası " isimli kitabı hediye ederlerken, çeşitli hediyeler de verildi. 

Demirci'nin her daim fakültesine ve meslek yüksek okuluna sahip çıktığını ifade eden Dekan Prof. Dr. Ahmet Çetin, Belediye Başkanımız Selami Selçuk, fakültemizin her sorunu ile yakından ilgileniyor. Okulumuzun eğitim çıtasının daha yükseklere çıkması için el birliği içinde çalışmalarımızı yürüteceğiz "dedi. 

Başkan Selami Selçuk'ta, Başta Fakültemiz ve Meslek Yüksekokulumuz olmak üzere tüm eğitim kurumlarımıza desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz " dedi. 

1615

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ