Haberler

BAŞKAN SELÇUK, DEMİRCİ'NİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

9 Ekim 2019 Çarşamba

Demirci'nin merkezinden kırsalına her alanda yatırımlarını sürdüren Başkan Selçuk, mahallelerde devam eden çok amaçlı yatırımlarını yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Demirci'nin kırsal mahallerinde ihtiyaç olan yerlere çok amaçlı salonları yapmaya devam ediyor.

İlçe'ye bağlı İcikler mahallesinde yapımında sona gelinen İcikler Çok Amaçlı Salon ve Gümele mahallesinde yapımına yeni başlanan Çok Amaçlı Salon inşaatlarında inceleme yaptı.

Demirci'nin her noktasında bir yatırımlarının olduğunu ifade eden Başkan Selami Selçuk, İlçemizin geleceği adına her alanda hizmet veriyoruz.  Günlük değil, geleceğe hizmet veren yatırımlar üretiyoruz. Belediyemiz olarak geçtiğimiz 5 yıllık dönemde 10 çok amaçlı salonu inşa ettik. 11'inci yatırım olan İcikler Çok Amaçlı Salonu çok yakında hizmete sunuyoruz. 12'inci Çok Amaçlı Salonu da Gümele mahallemize yapıyoruz " dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Şehir'de ne varsa, köylerde de o olacak" sözünden hareketle kırsal mahallere çok amaçlı salonlar yaptıklarını aktaran Selçuk, " Sadece çok amaçlı salonlar değil. Demirci'de ilçe merkezinde 22, ilçeye bağlı 79 olmak üzere 101 mahallemizde mahalle konağı, parke taşı, arazi yolu gibi çalışmalarımızı da aralıksız sürdürüyoruz."dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un, inceleme gezisine AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü, AK Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri Metin Çayır, Nurullah Ertaş ve AK Parti eski İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Argun'da eşlik etti.

1752

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ