Haberler

DEMİRCİ'DE AMATÖR SPOR HAFTASI YÜRÜYÜŞÜ

7 Ekim 2019 Pazartesi

Demirci Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürlüğünce, amatör spor haftası dolayısı sporcuların ve öğrencilerin katılımı ile yürüyüş düzenlendi.

Amatör spor haftası dolayı ile Demirci Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürlüğünce düzenlenen farkındalık yürüyüşüne Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bilal Yılmaz, Demirci Belediyespor Taekwondo sporcuları, Demirci İzcilik kulübü ve öğrenciler katıldı.

Demirci Belediyesinin de destek verdiği yürüyüş Çereşe meydanından başlayarak, müzikler eşliğinde belediye hizmet binası önüne kadar devam etti.

Kortej belediye hizmet binası önüne geldiğinde Atatürk anıtı önünde sporcular ve protokol saygı duruşunun ardından İstiklal Marşını okudu.

Konuşmasında sporun önemine dikkat çeken Demirci Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürü Bilal Yılmaz " Amatör spor haftası dolayısı ile sporcularımızın ve öğrencilerimizin katılımı ile farkındalık yürüyüşü düzenledik "dedi.

Programın sonunda Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Selami Selçuk sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

1397

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ