Haberler

BU YATIRIM DEMİRCİ'NİN UFKUNU AÇACAK

1 Ekim 2019 Salı

Demirci'nin merkezinden kırsalına her alanda yatırımlar sürerken, Eğitim Fakültesi kampus alanı içerisine yapılan Gözlemevi ve Kütüphane inşaatı tüm hızıyla sürerken, Başkan Selami Selçuk ve Dekan Prof. Çetin çalışmaları yerinde incelediler.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un girişimleri ile Eğitim Fakültesine, Hemşerimiz Hayırsever İşadamı Özgen İzmiroğlu tarafından yapımına başlanan  kütüphane ve gözlemevi inşaatında şu anda dış cephede sıva boya işlemleri tamamlanırken, önümüzdeki günlerde kapı ve pencere montajlarına başlanacak.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Eğitim Fakültesi'nde düzenlenen aşure ikram programının ardından kampus alanında yapımı süren Gözlemevi ve Kütüphane inşaatına geçerek inceleme yaptılar.

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR YAPILACAK

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çetin " Fakültemizde yapımı devam eden Gözlemevi ve Kütüphane inşaatımız tamamlandığında kıymetli öğrencilerimizin eğitimine büyük katkı sunacak.  Eğitim Fakülteleri arasında bir ilk olacak olan Gözlemevimizde Dijital Eğitsel yapım stüdyosu yer alacak. Bilimsel çalışmaların da yapılacağı bu binamızda eğitim öğretim yazılımları da hazırlanabilecek. Kütüphane'de de öğrencilerimizin en iyi şekilde öğrenim ve deneyimlerini geliştirebilecek şekilde faydalanabilecekler. Buradan sadece Fakülte öğrencilerimiz değil, Demirci'mizin öğrencileri de yararlanabilecek. Başta bu güzel yatırımın Fakültemize yapılmasını sağlayan Belediye Başkanımız Selami Selçuk'a ve hayırseverimiz Özgen İzmiroğlu'na çok teşekkür ediyorum "dedi.

DEMİRCİ'MİZİN UFKU AÇILACAK

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Demirci'mizin her noktasında  büyük yatırımlar hızla devam ediyor. Demircili hayırseverimiz işadamı Özgen İzmiroğlu tarafından Eğitim Fakültemize kütüphane ve gözlemevi yapılıyor. Kütüphane ve Gözlemevi Eğitim Fakültemizde okuyan öğrencilerimiz ve Demircili öğrencilerimizin eğitim hayatında büyük yararı olacak gözlemevi ve kütüphane de öğrencilerimiz kendilerini geliştirmeleri açısından, eğitim hayatlarına büyük katkı sunacak. İlçemizin ufkunu açacak bu yatırım, Demirci'mize büyük değer katacak " dedi.  

1553

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ