Haberler

İLÇEMİZE 13 DOKTOR ATAMASI GERÇEKLEŞTİ, İŞTE ATANAN DOKTORLAR

11 Eylül 2019 Çarşamba

Sağlık Bakanlığı tarafından Demirci Devlet Hastanesine 10, İlçe Sağlık Müdürlüğüne açılan 3 münhal doktor kadrolarına atamalar gerçekleştirildi. 

Sağlık Bakanlığı 88. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülük kurası çerçevesinde 28 Ağustos 2019 Çarşamba günü yayınlanan  açıklama Demirci Devlet Hastanesine 10 prastisyen hekim, İlçe Sağlık Müdürlüğüne de 3 pratisyen hekimin ataması için  münhal kadro açıldığı müjdeleri verildi. 

11 Eylül 2019 Çarşamba günü Sağlık Bakanlığında yapılan kura atamasında Demirci Devlet Hastanesine 10, İlçe Sağlık Müdürlüğüne de 3 Pratisyen hekimlerin atamaları gerçekleştirildi.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar yaptığı açıklamada" Her daim söylediğimiz gibi Demirci'mizde sağlık alanında mükemmel gelişmelerin yaşanması için gece gündüz demeden gayret ediyoruz. Hastanemize 10, Sağlık Müdürlüğümüz bünyesine açılan 3 hekim atamaları bugün yapıldı. Demirci'miz artık sağlık alanında kendi ilçesi ve kırsal mahallelerinin yanı sıra çevre ilçelere de şifa olmaya devam ediyor. Devlet Hastanemizin sağlık kadrosunun daha da büyümesi için çalışmalarımızı yürüteceğiz. Demirci'mize hayırlı olmasını temenni ederken, atanan doktorlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

VATANDAŞLARIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇLE ÇALIŞMAYA DEVAM

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Demirci'de sağlıktan, ulaşıma, eğitimden tarıma kadar her alanda çalışmalar devam ederken, vatandaşlarımıza da müjdeli haberleri vermeye devam ediyor. Hastanemize verilen 10 pratisyen hekim, İlçe Sağlık Müdürlüğümüze verilen 3 pratisyen hekim kadrolarına atamalar yapıldı. Demirci Devlet Hastanemiz de Uzman Doktor ve Sağlık Çalışanları ile vatandaşlarımıza en kaliteli sağlık hizmeti verilmektedir. Bundan sonrada daha da artarak devam edecektir. İlçemiz Devlet Hastanesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğüne atanan doktorlarımıza görevlerinde sonsuz başarı diliyorum. Hastanemizin sağlık kadrosu başta olmak üzere, İlçemizin ulaşımdan, eğitime her alanda daha da güzel başarıları elde etmek için kıymetli vatandaşlarımızın desteği 7/24 milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile çalışmaya devam edeceğiz " dedi. 

İlçemiz Devlet Hastanesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğüne atanan 13 Pratisyen Hekimlerin Eylül ayı sonunda görevlerine başlaması bekleniyor. 

İŞTE DEVLET HASTANESİ VE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN PRATİSYEN HEKİMLER

S.NO       ADI - SOYADI      GÖREV YERİ
 1-   Ali Nofel ADİLOV  Demirci Devlet Hastanesi
 2-   Elif TORTAMIŞ  Demirci Devlet Hastanesi
 3-  Emine AYDIN  Demirci Devlet Hastanesi
 4-   Esma KOYUNCU  Demirci Devlet Hastanesi
 5-  Esra ERBAK  Demirci Devlet Hastanesi
 6-  Fadime TOKMAK  Demirci Devlet Hastanesi
 7-  Mehmet Serkan ERKAN  Demirci Devlet Hastanesi
 8-   Münteha Nur KARAKAYA  Demirci Devlet Hastanesi
 9-  Tunahan AKA  Demirci Devlet Hastanesi
 10-  Yağmur SÖNMEZ  Demirci Devlet Hastanesi

 S. NO      ADI - SOYADI       GÖREV YERİ
 1-   Ayşegül METİN  İlçe Sağlık Müdürlüğü
 2-   Hatice KARABULUT   İlçe Sağlık Müdürlüğü
 3-   Seçil KULTAŞ  İlçe Sağlık Müdürlüğü

4411

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ