Haberler

DEMİRCİ HEYETİ, YATIRIM TURUNA DEVAM EDİYOR

25 Temmuz 2019 Perşembe

Ankara'da geçtiğimiz hafta yoğun bir çalışma temposu ile Demirci'ye yeni yatırımlar için koşan Demirci Heyeti, bu kezde İzmir ve Manisa'da yatırım turunu sürdürdü.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, MHP Demirci İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Belediye Meclis Üyeleri Nurullah Ertaş, Hayati İmrenlerli ve Nurullah Akgün ile birlikte İzmir'de Bakanlık bölge müdürlüklerini ziyaret ederlerken, Manisa'da da Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ettiler. 

DEVLET SU İŞLERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

25 Temmuz 2019 Perşembe günü Belediye Başkanı Selami Selçuk ve beraberindeki heyet ilk olarak Devlet Su İşleri Bölge Müdürü Ali Fuat Eker'i makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette Başkan Selami Selçuk ve beraberindeki heyet İlçede devam eden sulama barajı yatırımları ilgili Bölge Müdürü Eker'den bilgi alırlarken, yeni baraj ve sulama göleti yatırımlarını da görüştüler. 

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

Belediye Başkanı Selami Selçuk ve Demirci heyeti daha sonra Karayolları İzmir Bölge Müdürü Yakup Dost ile, devam eden Selendi yolu, yapımına başlanacak olan Demirci - Salihli yolu ve Demirci- Gördes yolu'nu görüştüler.

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET

Belediye Başkanı Selami Selçuk, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz ve Belediye Meclis üyeleri Nurullah Ertaş, Hayati İmrenlerli, Nurullah Akgün, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret ettiler. 

Başkan Selami Selçuk, ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e Demirci Kiraz'ı hediye etti. 

Ziyarette Başkan Selami Selçuk ve Demirci heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Demirci'de kırsal mahallelere yapılacak asfalt çalışmalarını ve yeni dönemde Demirci'ye yapacakları yatırım projelerini görüştüler.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz ve Belediye Meclis üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, el birliği içinde yeni dönemde Demirci'ye yatırım ve hizmet yapacaklarını ifade etti. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk ve Demirci heyeti daha sonra Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkay'ı da ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi ve Demirci Belediyesinin birlikte yürüteceği hizmetleri değerlendirdiler. 

MHP Demirci İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada " Cumhur İttifakı olarak Demirci'miz için yatırı turu çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem hükümet hemde Büyükşehir belediye yatırımları için Belediye Başkanımız Selami Selçuk ile birlikte Demirci'miz için çalışmaya devam ediyoruz " dedi. 

Birlik ve beraberlik için de çalışmaların devam ettiğini söyleyen AK Parti Demirci İlçe Başkanı Mehmet Acar, İlçemizin yeni yatırımlara kavuşması için Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik içinde yoğun çalışmalarımız devam edecek" dedi. 

İŞİMİZ DEMİRCİ, GÜCÜMÜZ DEMİRCİ

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " İlçemizin geleceği adına geçtiğimiz hafta Ankara'da başlattığımız yatırım turumuzu bu hafta İzmir ve Manisa ile sürdürdük. İzmir'de Karayolları ve Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüklerinde İlçemizin ulaşım ve baraj yatırımlarını sürdürdük. Diğer yandan Manisada da  Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştireceğimiz hizmet ve projeleri görüştük. Her daim İlçemizin gelişmesi adına yaptığımız çalışmaları İlçe Başkanlarımız ile birlikte Cumhur İttifakı'nın  birlik ve beraberliği içerisinde sürdüreceğiz" dedi.

2260

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ