Haberler

DEMİRCİ'DE YATIRIMLAR TAM GAZ DEVAM !!!

4 Temmuz 2019 Perşembe

Demirci'de hükümet ve belediye yatırımları aralıksız devam ederken, Cumhur İttifakı heyetide devam eden yatırımları yerinde incelediler. 

04 Temmuz 2019 Perşembe günü Belediye Başkanı Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Belediye Meclis Üyeleri Hayati İmrenlerli, Nurullah Akgün, Akif Altunbaşak, Metin Çayır, Tahir Demirtaş ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Demirci - Selendi yolunda devam eden çalışmaları yerinde incelediler. 

Demirci - Selendi yolunda 6 ayrı noktada  çalışmalar aralıksız devam ederken, çalışmalar yoğunlukla Ören- Esenyur mahallesi arasında sürüyor.

Başkan Selami Selçuk ve beraberindeki heyet çalışmalarında devam ettiği bölgelerde, ekip şeflerinden bilgi aldılar. 

MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz yaptığı açıklamada " Yatırımlar, tüm Türkiye'de olduğu gibi Demirci'de de devam ediyor. Cumhur İttifakı olarak Belediye Başkanımız Selami Selçuk ile birlikte Selendi yolundaki çalışmaları yerinde gördük. "dedi

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ise " Demirci'de ulaşımdan, sağlığa her alanda yatırımlar devam ediyor. Selendi yolumuzda yaz mevsimi ile birlikte çalışmalar hızladı. Çalışmaların yoğunlaştığı Ören-Esenyurt arasında iş makineleri bir yandan hafriyat, bir yandan yol yapımına devam ediyor. Cumhur İttifakının gücü ile yatırımlar hem ilçemizde hemde ülkemizde devam edecek "dedi. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada ise " Ülkemizin her noktasında olduğu gibi, Demirci'de de yatırımlar devam ediyor.  Cumhur İttifakı olarak Demirci - Selendi yolunda devam eden çalışmaları birlikte yerinde inceledik. Artık siyaset ve seçim dönemi bitti. Önümüzde uzun bir seçimsiz bir dönem var. Bu dönemi en iyi şekilde İlçemiz adına değerlendirerek, yeni yatırımları Demirci'mize kazandırma noktasında çalışacağız. Demirci - Selendi yolunda 6 ayrı noktada devam ederken, bu yaz sezonunda yüklenici firma Yarbasan mahallesine kadar yolun çalışmasını  tamamlamayı hedefliyor. Ülkemizde istikrar sürdüğü sürece, yatırımlar hızla devam edecektir " dedi. 

1490

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ