Haberler

YAZ SPOR OKULU BAŞLADI

2 Temmuz 2019 Salı

Demirci'de her yıl yaz aylarında gerçekleştirilen yaz spor okulları bu yılda yoğun bir katılımla başladı.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde Demirci Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün destekleri ile yapılan Yaz Spor okulları 01 Temmuz 2019 Pazartesi günü itibariyle başladı.

Turgut Özal Kapalı Spor Salonunda yapılan yaz spor okulu faaliyetlerinde 11 farklı kursta 560 kursiyer faydalanacak.

Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Çetinkaya, Turgut Özal Kapalı Spor salonuna yaz spor okulundaki öğrencilerle buluştular, yapılan kurs faaliyetleri ile ilgili Gençlik Spor İlçe Müdürü Bilal Yılmaz'dan bilgi aldılar.

Belediye Başkanı Selami Selçuk " İlçemizde sportif faaliyetlere olan bu ilgini artması bizleri mutlu ediyor. Belediyemiz olarak kurumlarımız ile  el ele vererek yaz spor okullarının açılmasına destek veriyoruz. Gençlerimiz, çocuklarımız buradaki spor faaliyetler sayesinde hem zinde kalıyorlar, hem de televizyondan, tabletten ve cep telefonundan uzak bir ortamda güzel vakit geçirme imkanı kazanıyorlar " dedi.

Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol'da, Yaz spor okullarındaki çocuklara ve gençlere başarılar dileyerek, bu tür yaz spor okulu faaliyetlerinin gençlerin gelişiminde büyük katkı sağladığını ifade etti.

Yaz Spor Okulları 29 Ağustos 2019 Perşembe günü sona erecek.

1524

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ