Haberler

DEMİRCİ EĞİTİM-BİR-SEN YENİ HİZMET BİNASINDA

2 Temmuz 2019 Salı

Eğitimciler Birliği Sendikası ( EĞİTİM-BİR SEN ) Demirci İlçe Temsilciliği yeni binasında hizmet vermeye başladı.

02 Temmuz Salı günü Hacı Hasan Mahallesi Hükümet Caddesi No: 1'de yeni hizmet binasına taşınan Eğitim- Bir-Sen açılış programı düzenledi.

Açılış programına Belediye Başkanı Selami Selçuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş, Eğitim-Bir-Sen Manisa İl Başkanı Mesut Öner, Okul Müdürleri, çevre ilçe sendika başkan ve temsilcileri katıldı.

Demirci Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı Mehmet Dağlar, Açılış programına katılan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Açılışta konuşan Eğitim-Bir-Sen Manisa İl Başkanı Mesut Öner " Her geçen gün ailemiz büyüyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında Demirci'de 255, Manisa'da 7 Bin 285 ve Türkiye'de 433 Bin üye ile en etkili ve yetkili sendika olarak üyelerimizin haklarını hem masa da hem de sahada tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bugün yeni binasına taşınan Demirci Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliği güzel hizmetlere imza atacaktır. Sendikamızın Demirci İlçe Başkanı Mehmet Dağlar ve Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum "dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise "  Buralardan hayırlı ve yararlı hizmetler yapılacağına olan inancım tamdır. Bugün yeni hizmet binasına taşınan Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliğine Başkan ve üyelerine çalışmalarına başarılar diliyorum "dedi.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Selami Selçuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş, Eğitim-Bir-Sen Manisa İl Başkanı Mesut Öner, Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı Mehmet Dağlar, önceki dönem sendika ilçe başkanları İsmail Çetinkaya ve Mustafa Kaya tarafından yeni hizmet binasının açılış kurdelesi kesildi.

2327

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ