Haberler

DEMİRCİ'DE MEZUNİYET ŞENLİKLERİ BAŞLADI

13 Haziran 2019 Perşembe

Demirci'de her yıl geleneksel olarak yapılan mezuniyet şenlikleri start aldı

Demirci Belediyesi'nin sponsorluğunda her yıl geleneksel olarak düzenlenen mezuniyet törenlerinde üniversite caddesi üzerinde kurulan stantların açılış kurdelesi Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk ve protokol üyeleri tarafından kesildi.

Açılışa Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ataç, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Fatma Şaşmaz Ören, Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş, Emniyet Müdürü Mesut Muhammet Solak, Jandarma Komutanı Teğmen Murat İnce,daire amirleri, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Açılışta Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Demirci Akıncıları Halk oyunları ekibi tarafından Kerimoğlu zeybeği ve harmandalı oyunları sergilenirken, katılımcılardan büyük beğeni aldı.

Açılışın ardından Kaymakam Mutlu Akyol ,Belediye Başkanı Selami Selçuk ve beraberindeki heyet hükümet konağı bahçesinde kurulan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün standalarını ve üniversite caddesi üzerinde kurulan stantları ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demirci'de her yıl Eğitim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okuluna yönelik mezuniyet törenlerini gerçekleştiriyor. Öğrencilerimizin ailelerinin de katılımı ile 7 gün süren bir etkinlik programı yapıyoruz. Üniversite  caddesinde stantlar faaliyete başladı, önümüzdeki haftada 3 gün boyunca farklı etkinlikler müzikli eğlence programları düzenliyoruz. 19 Haziran Çarşamba günü de mezuniyet töreni ile final yapacağız " dedi.

2933

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ