Haberler

YENİ BÖLÜM, YENİ DÖNEMDE AÇILIYOR

30 Mayıs 2019 Perşembe

Erasmus ve TUBİTAK projeleri ile başarılı çalışmalara imza atan Gevher Nesibe  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 2019 - 2020 Eğitim Öğretim döneminde yeni bir bölüm daha hizmete giriyor.

1990 yılından bu yana BİN'e yakın öğrenciyi yetiştirerek Sağlık alanına kazandıran Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde Hemşire Yardımcılığı, Ebe Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği alanları ile öğrencilerini meslek sahibi yapmaya devam ediyor.

Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2019 - 2020 Eğitim Öğretim döneminde bünyesinde Aşçılık ve Pastacılık alanına da öğrenci alımına başlıyor.

2019 - 2020 Eğitim Öğretim döneminde 34 öğrenci ile başlanacak olan Aşçılık ve Pastacılık bölümünde okuyan  öğrenciler resmi kurumların yemekhanelerinde staj yapma imkanına kavuşurlarken, bu bölümü bitirenlerde kolaylıkla iş sahibi olmalarına imkan sağlayacak.

2497

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ