Haberler

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

29 Mayıs 2019 Çarşamba

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksek Okulu her yıl yapılan olağan Danışma kurulu toplantısı yapıldı.

28 Mayıs 2019 Salı günü Demirci Meslek Yüksekokulunda yapılan toplantıya Demirci Kaymakamı Mutlu AKYOL, Belediye Başkanı Selami SELÇUK, Demirci MYO Müdürü Prof. Dr. Fatma ŞAŞMAZ ÖREN, Demirci İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel KOCABAŞ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin KELEM, Demirci Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şeref BİLEK, Demirci MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet EVRENSEL, Demirci MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Güldeniz KARADAĞ, Coğrafi Bilgi Sistemleri Programı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Erdal GÜMÜŞ, Dış Ticaret Programı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Deniz KARADAĞ, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Rıza KÖKEN, Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Yekta KÖSE ve Yüksekokul Sekreteri Emin DİNÇER katıldılar.

Toplantıda; kamu ve özel kuruluşlardan gelen talep ve öneriler değerlendirildi, İş dünyası ile iletişimin ve işbirliğinin güçlendirilmesine yönelik uygulama çalışmaları planlandı, öğrencilerin işyerlerinde staj yapmalarında kolaylıkların sağlanmasına yönelik paylaşımlarda bulunuldu, bilimsel araştırmaların desteklenmesi, üniversitenin ve birimlerin sosyal, kültürel ve sanatsal hayata olan katkılarının artırılması alanlarına yönelik önerilerde bulunuldu.

1884

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ