Haberler

İZMİR DEMİRCİLİLER DERNEĞİNDEN, BAŞKAN'A ZİYARET

13 Mart 2019 Çarşamba

İzmir Demircililer Kültür ve Dayanışma Derneği, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret ederek, teşekkür plaketi takdiminde bulundular.

İzmir Demircililer Derneği, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Çolak, Mustafa Üner, Hasan Kaval ve Mustafa Yeryaran, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret ettiler.

Dernek Başkanı Başkan Ahmet Şencan ve yönetim kurulu adına, Belediye Başkanı Selami Selçuk'a İzmir Demircililer Derneğine yaptığı katkı ve desteklerden dolayı Teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Selami Selçuk'ta, İzmir Demircililer Derneği Başkan ve Yönetim kuruluna nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, her daim hemşerilerine desteğe hazır olduklarını söyledi.

İzmir Demircililer Kültür ve Dayanışma Derneğinin ziyaretinde MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adayları Akif Altunbaşak ve Nurullah Ertaş'ta yer aldı.

864

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ