Haberler

BEKLENEN YATIRIMIN İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

12 Mart 2019 Salı

Yatırımların şehri Demirci'de 11 Mart Tarihinde belediyemiz internet sitesinden müjdelenen Demirci - Salihli yolunun yapım ihalesinin tarihi belli oldu.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un AK Parti İlçe Başkanlığı döneminde Demirci - Köprübaşı arasında yolun projelendirmesi yapılmıştı.

AK Parti İlçe Teşkilatının gayretleri ve Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'ın Köprübaşı - Salihli arasında kısmın da Ankara yaptığı  girişimleri netince projelendirmesine başlanmıştı.

İHALE TARİHİ 5 NİSAN 2019

Karayolları Genel Müdürlüğünce İzmir 2. Bölge Müdürlüğünde yapılacak olan yol ihalesi 05 Nisan 2019 Cuma günü gerçekleşecek. Yapım ihalesinin gerçekleşmesinin ardından ihale süreci tamamlanır tamamlanmaz, Demirci'den başlayarak ilk 10 kilometrelik mesafenin yapımına başlanacak.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar " Karayolları yetkilileri ile dün yaptığımız görüşmenin ardından yolun yapım ihalesinin tarihi de netleşti. Demirci'mize müjdeler arka arkaya gelmeye devam edecek. Ülkemizde istikrar sürdüğü sürece belediyemizle de el ele verecek yeni dönemde halkımızın desteği ile yeni yatırımlar gelecektir" dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk " Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü yetkililerince Salihli yolunun inşaat yapılacağı bölüm ve devamındaki projeler ile ilgili görüşmelerimizi yapmıştık. Yolun yapım ihalesinin tarihi de bugün itibariyle 05 Nisan 2019 olarak açıklandı. Demirci'den yapımına başlanacak ilk 10 kilometrelik yolun A1 standardında 12 metre genişliğinde yapılacak. Demirci'mizin ulaşım problemlerini  AK Parti İlçe Teşkilatımız ve Hükümetimiz il el ele vererek birer çözmeye devam ediyor.  İstikrar sürdüğü sürece, Demirci'mize yeni yatırımlar kazandırılmaya devam edilecektir "dedi.

1464

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ