Haberler

MÜJDELER OLSUN, SALİHLİ YOLU ?

11 Mart 2019 Pazartesi

Yatırımların şehri Demirci'de yeni yatırımlar başlıyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un AK Parti İlçe Başkanlığı döneminde Demirci - Köprübaşı arasında yolun projelendirmesi yapılmıştı.

AK Parti İlçe Teşkilatının gayretleri ve Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'ın Köprübaşı - Salihli arasında kısmın da Ankara yaptığı  girişimleri netince projelendirmesine başlanmıştı.

AK Parti Demirci ilçe teşkilatının girişimleri ve görüşmeleri ile, Hemşerimiz Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın talimatının ardından Demirci - Salihli yolunun Demirci'den başlayarak Demirci - Köprübaşı arasında  ilk 10 kilometresi  yapım ihalesi ve ardından yapımına başlanıyor.

Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Etüt Proje Merkezi Müdürü Mehmet Ceylan, Demirci'ye gelerek Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret etti.

Başkan Selami Selçuk'un makamında AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İrfan Aksu, Halıkent Otobüs A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Barutçu, Belediye Meclis Üyesi adayları Mustafa Ünlü, Akif Altunbaşak, Hayati İmrenlerli ve Nurullah Ertaş'ın yer aldığı toplantıda yolun projesi ve çalışmalar hakkında Karayolları yetkililerince bilgilendirme yapıldı.

HAYIRLI OLSUN DEMİRCİ'MİZE

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar " Demirci'miz yatırımlarla buluşmaya devam ediyor. Demirci - Salihli yolunun Demirci'den başlayarak  ilk 10 kilometrelik kısmının ihalesi yapılacak ve  yapımına başlanacak. Diğer kalan bölümlerinde bir yandan ihalesi ve diğer yandan da projelendirmeleri devam edecek.  Demirci'miz her alanda yeni yatırımlar kazanmaya devam ediyor. İlçe Teşkilatımız olarak, Belediyemiz ve Hükümetimiz ile el ele verecek Demirci'mizi hükümet yatırımları buluşturmaya devam edeceğiz." dedi.

YOLUN YAPIMI DEMİRCİ'DEN BAŞLAYACAK

Belediye Başkanı Selami Selçuk " Geçtiğimiz haftalarda İlçemizi ziyaret eden Hemşerimiz Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan, Salihli yolunun ihale edileceğini ve yapımına başlanacağını müjdelemişti. Karayolları 2. Bölge Müdürlüğünden gelen heyet ile bugün yolun yapımı ile ilgili gerekli görüşmeleri yaptık. Demirci - Salihli yolunun, Demirci'den ilk 10 kilometrelik bölümün yapım inşaat ihalesinin yapılarak, ardından da süratle yolun yapımına başlanacak. Demirci'den yapımına başlanacak ilk 10 kilometrelik yolun A1 standardında 12 metre genişliğinde yapılacak. Demirci'mizin ulaşım problemlerini  AK Parti İlçe Teşkilatımız ve Hükümetimiz il el ele vererek birer çözmeye devam ediyor.  İstikrar sürdüğü sürece, Demirci'mize yeni yatırımlar kazandırılmaya devam edilecektir "dedi.

4596

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ