Haberler

BAŞKAN SELÇUK, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

7 Mart 2019 Perşembe

Belediye Başkanı Selami Selçuk, ziyaretlerine hızla devam ediyor. 

07 Mart 2019 Perşembe günü Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Selami Selçuk, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adayları Akif Altunbaşak, Hayati İmrenlerli ve Metin Çayır ile birlikte okul, kurum ve mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşuyor. 

Başkan Selami Selçuk, İcikler mahallesine giderek İlkokul ve Ortaokulu ziyaret ederek öğretmenlerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Başkan Selçuk daha sonra İcikler mahallesinde esnaf ziyareti yaparak, vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini yerinde dinledi.

Ziyaretleri kapsamında Başkan Selami Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Terminali ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Amirleri personeli ile bir araya geldi.

BİRİZ VE BERABERİZ

Başkan Selami Selçuk, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Türkiye'nin geleceği, birlik ve beraberliği için Cumhur İttifakında bir arada. Bizlerde Demirci'de biriz ve beraberiz. Demirci'mizin, Manisa'mızın ve Türkiye'mizin geleceği, birlik ve beraberliği için gece gündüz demeden çalışacağız" dedi. 

1794

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ