Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

9 Şubat 2019 Cumartesi

Demirci'nin her noktasında yatırımlarını aralıksız sürdüren Demirci Belediyesi, mahallelerin sorunlarını da çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

Demirci Belediyesi tarafından ilçemiz Kargınışıklar mahallesi ile Küpeler mahallesi arasına yapılan kiraz alım yerinde kapsamlı bir düzenleme yapılarak, hasat öncesi vatandaşların hizmetine sunulmuş oldu.

Kiraz üreticisi ve mahalle sakinleri, Başkan Selami Selçuk'tan, kiraz alım yerinin daha kullanış olmacı amacıyla bazı taleplerde bulundular. Başkan Selçuk'ta, Fen İşleri ekiplerine talimat vererek, kiraz alım yerinde geniş bir çalışma yapıldı.

Fen İşleri ekipleri çatı sundurmasını uzatarak, ön cepheyi kilitlenebilecek kapılarla bölmeler yaptı. Yeni yapılan alanlar boyanarak üreticinin kullanımına sunuldu.

Kiraz alım yerinde hem üretici, hem de kiraz alımı yapan firmalar rahatlıkla bundan sonra ürünlerini koyabilme imkanına kavuşurlarken, uzatılan sundurma İle ürünler yağmurdan ve sıcaktan korunmuş olacak.

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜRLER

Belediye Meclis Üyesi Osman Altun, Başkanımızdan Kiraz alım yerinin üstünün kapatılmasını ve yeni bir düzenlenme yapılmasını istedik. Kendisi de ekiplerini göndererek çalışmalara başlandı. Kendisine mahallem adına çok teşekkür ediyorum "dedi.

Mahalle Muhtarı Hasan Ercan’da yapılan düzenlemeden dolayı Başkan Selami Selçuk’a teşekkür etti

1214

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ