Haberler

METEOROLOJİ'DEN SOĞUK UYARI, 1 HAFTA SÜRECEK

23 Aralık 2018 Pazar

Meteorolojiden yapılan değerlendirmeye göre sıcaklıklar 8 ila 12 derece düşerken, 1 hafta boyunca da etkisini sürdüreceği belirtildi.

Yurdumuz 24 Aralık Pazartesi akşam saatlerinden itibaren kuzeybatı kesimlerden başlayarak Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı sistemin etkisine gireceği tahmin ediliyor.

 Hava sıcaklıklarının Salı günü ülkenin kuzeybatı kesimlerinde, Çarşamba ve Perşembe günleri ise iç ve doğu bölgelerinde hissedilir derecede (8-12 derece) azalacağı ve mevsim normallerinin altına inmesi bekleniyor.

Bu hafta etkili olması beklenen soğuk ve yağışlı havanın neden olacağı kuvvetli meteorolojik olaylar ile ilgili yayımlanacak meteorolojik uyarıların takip edilmesi ve gerekli önlemlerin alınması can ve mal emniyeti açısından önem arz etmektedir.

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre; İlçemizde 25 Aralık Salı günü sağanak yağmur, devamında akşam saatlerinde İlçe merkezi ve yüksek kesimlerinde kar yağışı görülebileceği belirtildi.

1871

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ