Haberler

SAYI 101'E ULAŞTI, HEDEF 150 PERSONEL

4 Aralık 2018 Salı

Demirci'de kurduğu işletmeyi günden güne büyüten Altınyer A.Ş., bünyesinde istihdam oranını giderek arttırıyor.

Demirci Belediyesi Tekel depolarında faaliyetine 3 yıl önce başlayan Altınyer Tekstil, her yıl üretim kapasitesini arttırırken, personel istihdamını da büyütüyor.

Yılda 1 milyon adet kamp ekipmanı üreten girişimci, portatif salıncak, sandalye ve hamak gibi ürünleri de üretiyor.

Ekim ayında personel istihdam sayısının 73 olduğu Altıyer tekstil son 2 aylık dilimde istihdam sayısını 28 kişi daha arttırarak 101'e çıkardır.

Altıyer Tekstil A.Ş. sahibi Gökhan Yer, Hedeflerinin bünyelerinde 150 personeli çalıştırmak olduğunu söylerken, her daim firmaya destek veren Belediye Başkanı Selami Selçuk'a da teşekkür etti.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Altınyer A.Ş.'yi ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demirci'nin böylesi bir işletmenin günden güne büyümesi İlçemizde de istihdamı arttırmaktadır. Yoğunlukla bayanların çalıştığı bu işletmenin giderek daha da gelişmesidir. İlçemizde bu tür veya farklı alanlarda istihdama yönelik yatırımlarda bulunmak isteyenlere her daim belediyemiz olarak destek vermeye devam edeceğiz "dedi.

2173

Yorumlar


Allah razı olsun. Demircimize hayırlı uğurlu olsun.

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ