Haberler

BAŞKAN'DAN, GÖNÜL ZİYARETLERİ

3 Aralık 2018 Pazartesi

Demirci'de 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısı ile farklı etkinlikler yapılırken, Başkan Selami Selçuk'ta, çalışan engelli vatandaşlarımızı işyerlerinde ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısı ile İlçede çalışan engelli vatandaşları işyerlerinde ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, ilk olarak kendi personeli olan Demirci Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde çalışan Elif Kavası, Lezzeti Ala Pide Salonunda çalışan Arzu Karataş ve son olarak ta Altınyer Tekstilde muhasebeci olarak çalışan Said Arslan'ı işyerlerinde ziyaret ederek, çiçek takdim etti.

Başkan Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Engelli olmak bir tercih değildir. Engelli olmak bir noksanlık da değildir. Yaşayan her insan hayat süreci içerisinde engelli olabilir. Önemli olan hepimizin bir gün engelli olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak, engelli kardeşlerimizin günlük yaşantılarında hayatlarını kolaylaştıracak tedbirleri almaktır. Belediyemiz olarak ilçemiz merkezine iki adet engelli akü araç şarj istasyonu kurduk. Belediyemiz olarak her daim engellilerimizin hayatını kolaylaştıracak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz." dedi.

1016

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ