Haberler

TİCARET ODASI, ÖZEL MİSAFİRLERİ AĞIRLADI

3 Aralık 2018 Pazartesi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Dolayısı ile Demirci'de farklı etkinlikler yapılırken, Demirci Ticaret ve Sanayi Odası'da 2 engelli öğrenciyi Ticaret Odası Başkanlığı ve Meclis Başkanlığı koltuğunu 1 günlüğüne emanet etti. 

Demirci Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile İlçedeki 2 engelli öğrenciyi bir günlüğüne Ticaret Odası Başkanlığı  ve Meclis Başkanlığı koltuğunu emanet etti.

Demirci Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Ahmet Donat bir günlüğüne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı koltuğuna otururken, Abdullah Özer'de bir günlüğüne Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı oldu.

Demirci Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kelem " Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler günü.  Odamızda bugün engelli kardeşlerimizi ağırladık. Engelli çocuklarımızın topluma Allah'ın birer hediyesidir. Sahip çıkılmaları gerektiğine inanıyoruz. Engelli çocuklarımızın topluma kazandırılması için verilen eğitimlerde çok önemlidir "dedi.

1150

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ