Haberler

VALİ GÜVENÇER'DEN, BAŞKAN SELÇUK'A VEDA ZİYARETİ

31 Ekim 2018 Çarşamba

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa'dan ayrılmadan önce İlçelere giderek veda ziyaretlerine başladı.

Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer mülkiye başmüfettişi olarak görevlendirilirken, Manisa Valiliğine ise Batman Valisi Ahmet Deniz atanmıştı.

31 Ekim 2018 Çarşamba günü Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Demirci'yi ziyaret etti. İlk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Güvençer, daha sonra Kaymakam Mutlu Akyol ile birlikte Demirci Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret etti.

Manisa'daki görev süresi boyunca Demirci'de düzenlenen her programa katılmaya gayret ettiğini ifade eden Vali Mustafa Hakan Güvençer, Belediye Başkanı Selami Selçuk'a çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise , Vali Mustafa Hakan Güvençer'in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, yeni görevinde sonsuz başarılar diledi.

Ziyarette Belediye Başkanı Selami Selçuk, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'e Ay Yıldız Motifli ahşap tablo hediye etti.

1520

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ