Haberler

MUHTARLARDAN, BAŞKAN'A ZİYARET

15 Ekim 2018 Pazartesi

İlçemiz mahalle muhtarları Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret ederek, İlçede devam eden yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulundular. 

15 Ekim Pazartesi günü Tekeler Mahalle Muhtarı Abdurrahman Ünlü, Yeşiloba Mahalle Muhtarı Erdoğan Köse, Sağnıç Mahalle Muhtarı Refik Dönmez, Güveli Muhtarı Veysel Açık, Gömeçler Mahalle Muhtarı İbrahim Ülker, Çataloluk Mahalle Muhtarı Ali Göktepe, Öksüzlü Mahalle Muhtarı Adnan Akgün ve Köprübaşı Çayköy Mahalle Muhtarı Abdullah Kurt, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret ettiler. 

Başkan Selami Selçuk, ziyarette muhtarlarla İlçeye yapılan yatırımlar ve mahallelere yapılan yatırımlar ile ilgili görüş alışıverişinde bulundular. 

Başkan Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Her mahallemizin muhtarı ile her daim, her dakika diyalog ve görüşme halindeyiz. Mahallelerimizin her sorununa çözüm odaklı, hassasiyetle yaklaşmaktayız. İlçemize ve mahallelerimize yapılan yatırımları kendileri ile paylaşarak verilimli bir görüş alışverişi oldu. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum "dedi.

1322

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ