Haberler

ALİ DEDE'DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

15 Ekim 2018 Pazartesi

90 yaşındaki Ali Ceylan,  6 aylık maaşını biriktirerek devlet hastanesine 8 Bin Lira değerinde fizik tedavi ve cerrahi aletleri alarak bağışta bulundu.

Ali Ceylan, emekli aylığından biriktirdiği parayla İlçe Devlet Hastanesine hasta tedavi gereçleri alarak bağışta bulunurken,hastaneye de mescit yaptırdı.

İlçeye bağlı Çanakçı mahallesinde ikamet eden Ali Ceylan, Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk'u ziyaret ederek emekli maaşından bir kuruma veya bir yere bağışta bulunmak istediğini söyledi.

Başkan Selçuk'ta yaşlı hayırsever'i Demirci Devlet Hastanesine hasta tedavi gereçleri alarak bağışta bulunmasının daha güzel olacağını söyledi.

Hastane Başhekimi Doktor İlker Çokboz ile görüşen yaşlı hayırsever, Devlet Hastanesi Fizik Tedavi bölümündeki hastaların tedavisinde kullanılmak üzere koşu bandı, kondisyon bisikleti, Üroloji polikliniğine sünnet cerrahi seti ve cerrahi seti alarak bağışta bulundu.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Demirci Devlet Hastanesinde fizik tedavi bölümünde tedavi gören Ali Ceylan'ı odasında ziyaret ederek teşekkür etti.

ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN

Hayırsever Ali Ceylan " Eşimi 6 yıl önce kaybettim. Çanakçı mahallesinde tek başıma yaşıyorum. Çiftçi emeklisiyim. Tarlamda yetiştirdiğim ürünlerimi Demirci pazarında satarak geçimimi sağlarım. Emekli maaşımdan arttırdığım parayla alet gereç alarak bağışta bulundum.Her vatandaş devletine sahip çıkmalı ve devletimiz daha da büyümelidir. Allah devletimize zeval vermesin" dedi.

Demirci Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor İlker Çokboz " Hayırsever Ali Ceylan amcamız hastanemiz fizik tedavi bölümünde tedavi olmaktadır. Kendisi hastanemiz fizik tedavi bölümüne ve üroloji bölümüne cerrahi aletler noktasında bağışta bulundu. Kendisine bu güzel davranışından dolayı teşekkür ederiz" dedi.

BAŞKAN'DAN, ALİ DEDE'YE ZİYARET

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise" Ali amca sağolsun, hayır hizmetlerinde atak davranan örnek bir amcamız. Daha önce köyüne de bu tür hayır hizmetleri yaptığını biliyoruz. Biz kendisini hastaneye gönderdik.  Çünkü hastanemizde eksikler bitmiyor. Devletimiz birçok şeye yetişiyor ama kenarda köşede kalmış eksikler olabiliyor. Bizde bu noktada hayır yapmak isteyenlerimiz bu şekilde yönlendirme yapıyoruz. Ortapedi servisimiz yeni bir servis. Bizde daha önce Belediyemiz olarak desteklerde bulunduk. Ali amcamız fizik tedavi bölümünde eksik olan gereçleri tamamlandı. Ayrıca hastaneye bir mescit kazandırdı. Allah bu tür hayırseverlerimizi çoğaltsın, uzun ömürler versin "dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ve Hastane Başhekimi İlker Çokboz tarafından hayırsever Ali Ceylan'a plaket takdim edildi.

6325

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ