Haberler

EĞİTİM-BİR SEN'DE KONGRE TAMAMLANDI, İŞTE SONUÇLAR !!!

9 Ekim 2018 Salı

Eğitimciler Birliği Sendikası ( Eğitim-Bir Sen ) olağan genel kongresi gerçekleşti.

9 Ekim 2018 Salı günü Demirci öğretmenevinde gerçekleşen kongrede 260 üyeden, 239 üye oy kullandı.

Kongrede saat 10.00'da başlayan oy kullanma işlemi, saat 18.00'da tamamlandı.

2 adaylı gerçekleşen kongrede oy sayma işleminde 239 oyun 237'si geçerli olurken, 2 oy'da geçersiz sayıldı.

Yapılan oy sayımı sonucuna göre adaylardan Bilal Çetinkaya 115 oy alırken, Mehmet Dağlar ise 122 oy alarak, Eğitim-Bir Sen Demirci İlçe Temsilciliğine seçildi.

Yönetim kuruluna ise, Hasan Akkaya ( Cumhuriyet İlkokulu ), Mustafa Yıldız ( Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi, Mehmet Naci Aksoy (75'inci Yıl Alime Paşa İlkokulu ), Mehmet Zümrüt ( Ziya Gökalp Nurettin Kelem Ortaokulu ), Aydın Yıldırım ( Abdurrahman Şerefbey Anaokulu ) ve Şerif Ali Öztürk ( Esenyurt İlkokulu ) seçildiler.

2042

Yorumlar


Milli eğitim camiasina hayırlı olsun.kazanan grub %51, kaybeden grub % 49.Birbirine yakın oranlar. Bu kadar yakın oranlarda seçmenler net mesajlar vermiş. Kaybeden gruba sen daha henüz yenisin, daha pismen gerekiyor derken, kazanan gruba dikkat et, hataların var kaybetme sınırındasın gibi ince mesajlar vermiş.Her halikarda seçimlerin kaybedeni olmaz.Demokrasiler de ve sandıkta herkes kazanır. Sandık herkese mesaj verir. yalnız okuyabilene!

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ