Haberler

CEZAEVİ İNŞAATI SON SÜRAT DEVAM !!!

13 Eylül 2018 Perşembe

Demirci Belediyesi koordinesinde arsa alımında stk'larında desteği ile Demirci'ye uzun zaman kazandırılması için gayret gösterilen açık cezaevi inşaatı hızla sürüyor. 

İlçemiz Demirci - Selendi yolu üzerinde yapımına başlanan Demirci Açık cezaevi inşaatında yüklenici firma lojman, idare, atölyeler, kantin, yemekhane ve ceza mahkum yerlerinin inşaatı aralıksız devam ediyor. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akın ile birlikte Cezaevi inşaatına giderek çalışanlara kolaylıklar dilediler. 

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar yaptığı açıklamada " Adalet Bakanlığımızca ilçemize yeni açık cezaevi inşaatı devam ediyor. İnşaat ve çalışmalar hakkında her aşamayı yakın takip ediyoruz. İnşaat hızla sürüyor " dedi. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Cezaevi inşaatımızda incelemeler de bulunduk. Çalışmalar son sürat devam ediyor. Yatırımlarımız tamamlandığında Demircimizin çehre değişmeye devam edecek ve büyüyecek. 13 sulama barajımız İlçemizde birer birer hizmete girecek. İlçemiz ekonomisinin gelişmesi adına çalışmalarımız devam ediyor. Demirci hem hükümet hemde belediye yatırımları ile yatırımların şehri haline dönüştü. İlçemizin geleceği için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz " dedi.

2453

Yorumlar


BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE EKİBİNDEN ALLAH RAZI OLSUN.NİSAN GİBİ BİTECEK İNŞAALLAH, HEYECAN İLE AÇILMASINI BEKLİYORUZ.LOJMANLARIMIZDA YAPILACAK İNŞAALLAH.

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ